Poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Operator maszyn CNC

Zakres obowiązków:

- Ustawianie i obsługa maszyny CNC do obróbki drewna ( Reichenbacher, Weeke, IMA )

- Korekta programów

- Uzbrajanie, wymiana narzędzi obróbczych

- Konserwacja oraz utrzymanie maszyn w dobrym stanie

- Kontrola i nadzór nad wykonywaniem elementów i zgodnie z dostarczoną dokumentacją

- Rzetelne wykonywanie powierzonych zadań

Wymagania:

 - Doświadczenie w pracy z maszynami CNC

- Systematyczność i dokładność w wykonywaniu powierzonej pracy

- Zachowanie wysokiej jakości wytwarzanych produktów w oparciu o obowiązujące standardy

- Znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

- Pracę w stabilnej firmie

- Możliwość doszkolenia

- Pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

- Wynagrodzenie odpowiadające wiedzy i doświadczeniu

Stolarz

Wymagania:

- Wykształcenie zawodowe

- Znajomość obsługi maszyn stolarskich

- Staż pracy : min. 1 rok

- Dyspozycyjność, komunikatywność

Oferujemy:

- Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia

- Niezbędne narzędzia pracy

- Pracę w miłym i otwartym na wymianę doświadczeń zespole

- Stałe godziny pracy

Kierowca/pomocnik stolarza

- Dostarczanie i odbiór towaru do firm podwykonawczych

- Dbałość o powierzone mienie

- Pomoc na produkcji

Wymagamy:

- Prawo jazdy kat. B

- Zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków

- Wysokiej kultury osobistej

- Łatwości w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy:

Zainteresowanych zapraszamy do siedziby firmy, w celu złożenia kompletu dokumentów.

Dokumenty:

CV- życiorys

podanie o pracę

zdjęcie (może być np. ksero dowodu osobistego)

ksero świadectw pracy

ksero świadectw szkolnych

ksero uprawnień ( elektryk )

Osoba odpowiedzialna za rekrutację: mgr Joanna Tarka

tel: 71 38 08 021